Sıkca Sorulan Sorular

Öncelikle dairelerimizin rezervasyon durumunu Telefon yoluyla kontrol etmelisiniz. İstediğiniz daire için en az konaklama süresi olan bir günlük ücreti Banka Hesap numaralarımıza yatırabilirsiniz.

Kiralamak istediğiniz daire için en az 50tl kapora ücretini banka hesap numaralarımıza yatırabilir kalan kısmını anahtar tesliminde nakit olarak yapabilirsiniz.

Uzun süreli konaklamalarda depozito ücreti alınmaktadır. Daire size teslim edilirken Kısa Dönem Kiralama Kontratı yapılacaktır.Bu kontrat sizin konakladığınız tarihleri ve evde kalan konuklarımızın bilgilerini içermektedir. Aynı zamanda kontrat araç kiralama sözleşmeleri gibi Senet niteliğindedir.

Saat 14:00 de daireniz Temizliği yapılarak hazır olacaktır. saat 12:00 ye kadar sizden önceki misafire izin verilmektedir.Daha erken girme şansınız sadece sizden önce rezervasyon erken boşaltmış veya daire boş kalmış ise mümkündür. Dairenin bulunduğu adres size rezervasyonun tamamlanmasından sonra verilecektir. Adrese kendi imkanlarınızla gelebilir veya dilerseniz Havaalanı ve Otogar Transferlerimiz Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Daireden çıkış saatiniz herhangi bir özel şart belirtmediyseniz 12:00 ‘dir. Görevli personelimiz daireyi ve anahtarları sizden teslim alacaktır. Teslim alınırken karşılaşılan eksik veya kullanıcı hatası nedeniyle arızalı eşyalar için servis bedeli ayrıca tahsil edilecek ve depozitonuzun kalan kısmı iade edilecektir.