Neden Günlük Kiralık?

Hepimiz bazı sebeplerden dolayı seyahat etmek zorunda kalırız. Türkiye’de en çok ziyaret edilen ve halihazırda en kalabalık olan şehir İstanbul’dur. Bu nedenle burada konaklamak biraz sıkıntı olabilir. Bu sıkıntıların en başında konaklama gelir tabii ki. İstanbul’a geldiniz ama nerede kalacaksınız?

 

Neden Günlük Kiralık? Bu büyük şehirde her konaklama seçeneği güven arz etmez. Bunun yanında kaliteli yerler ise oldukça pahalıdır. Bu durumda ortaya bir sorun çıkıyor. Ancak Bakırköy günlük kiralık ev tam da sizlere göre bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Oteller ile günlük kiralık evleri karşılaştırabiliriz kolayca. Otellerde ilk başta kişi başı fiyat ödersiniz, günlük kiralıkta ise ev başı. Otellerde sürpriz fatura ile karşılaşabilirsiniz, çünkü faturalandırma yapıları son derece karmaşıktır. Bunun yanında yemekler otellerde oldukça pahalıdır ve kişi sayısı ile çarpılır. Ancak günlük kiralıkta isterseniz evinizde kendi yemeğinizi yapabilir veya istediğiniz yerden sipariş verebilirsiniz.

Otel konusunu geçtiğimize göre şimdi neden Mecidiyeköy günlük kiralık ev diye düşünebilirsiniz. Ancak Bakırköy’ün merkezi konumunu düşünün bir kere. İlk başta İstanbul’un her yerine kolayca ulaşma imkanınız vardır. Bu bölge gerçekten estetik açıdan çok güzeldir. İşiniz bittikten sonra buralarda hoşça vakit geçirebilirsiniz. Günlük kiralık evlerimiz de her hizmetten sonra bir kere temizlenir ve periyodik olarak büyük temizliğe tabii tutulur. Bunun yanında evlerimizde ihtiyacınız olacak eşyalar mevcut durumdadır. Bakırköy günlük kiralık da hizmet portföyümüz de yer almaktadır.